Dlaczego nie karać złodziei czasu?

Nowe tematy na Forum
  Artykuły

  Z MY¦Lˇ O TOBIE - INFORMATOR DLA RODZICÓW MAŁYCH DZIECI Z ZESPOŁEM DOWNA
  Z my¶l± o Tobie - Informator dla rodziców małych dzieci z zespołem Downa

  Z MY¦Lˇ O TOBIE - INFORMATOR DLA RODZICÓW MAŁYCH DZIECI Z ZESPOŁEM DOWNA

  Informator ZD
     Przedmowa
     Nierozł±czni
     Gor±ce Pytania
     Dlaczego ja?
     Medycyna
     Rehabilitacja
     Prawo
     Przydatne adresy
  Zespół Downa

  Bombowce nad Wrocławiem?

  Nie do końca wiadomo, czy nad Wrocławiem przelatuj± samoloty B-52. Niektórzy mieszkańcy s±dz±, że owszem – pisze „Gazeta Wrocławska”.

  „21 marca około 19-tej zauważyłem nad miastem samolot o kształcie zbliżonym do B-52. Wiem co¶ o tym, bo interesuję się lotnictwem. Jestem oburzony, że nikt nie poinformował mieszkańców, że nad ich głowami będ± przelatywać tony bomb” – twierdzi jeden z czytelników gazety.

  B-52, legenda lotnictwa bombowego, samoloty przystosowane zarówno do przenoszenia bomb, jak i pocisków rakietowych, wystartowały wczoraj po 12-tej z brytyjskiej bazy lotniczej Fairford. Uczestnicz± w bombardowaniach Iraku od trzech dni. To największe bombowce na ¶wiecie. Każdy z nich może zabrać 27 ton bomb lub rakiet.

  „Informacja, jakoby na wrocławskim niebie pięć dni temu pojawił się bombowiec B-52, wydaje mi się mało prawdopodobna. Jednak nie można jej wykluczyć. Nie zapominajmy, że 17 marca polska przestrzeń powietrzna i terytorium zostały udostępnione Amerykanom” – powiedział „GW” dyrektor Centrum Informacyjnego Rz±du z Zespołu Informacyjnego ds. Kryzysu Irackiego, działaj±cego przy Ministerstwie Spraw Zagranicznych, Mikołaj Karpiński.
  [onet.pl>

  Newsy

  199 dzień2019
  lipiec
  czwartek
  Kamila, Karoliny, Roberta  
  166 dni do końca 2019  

  (c) 2003-2019 Team Dar Życia:: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
  Polecamy:   Forum o zwierzętach