Kobieta wybaczy ci wszystko oprócz jednego: tego, że jej nie kochasz.

Nowe tematy na Forum
  Artykuły

  Z MY¦Lˇ O TOBIE - INFORMATOR DLA RODZICÓW MAŁYCH DZIECI Z ZESPOŁEM DOWNA
  Z my¶l± o Tobie - Informator dla rodziców małych dzieci z zespołem Downa

  Z MY¦Lˇ O TOBIE - INFORMATOR DLA RODZICÓW MAŁYCH DZIECI Z ZESPOŁEM DOWNA

  Informator ZD
     Przedmowa
     Nierozł±czni
     Gor±ce Pytania
     Dlaczego ja?
     Medycyna
     Rehabilitacja
     Prawo
     Przydatne adresy
  Zespół Downa

  SARS zabił już ponad 50 osób

  MSZ ostrzega przed wyjazdami do Azji

  W zwi±zku z przypadkami występowania ciężkiego ostrego zespołu oddechowego SARS (Severe Acute Respiratory Syndrome) w Azji Południowo-Wschodniej Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca powstrzymanie się od wyjazdów do państw tego regionu.

  „MSZ zaleca polskim obywatelom…
  do czasu całkowitej normalizacji sytuacji, powstrzymanie się od wyjazdów do Chin (przede wszystkim Hongkongu), Singapuru, Wietnamu” – napisano w komunikacie opublikowanym na oficjalnej stronie internetowej MSZ.

  ¦wiatowa Organizacja Zdrowia (WHO) wezwała do kontrolowania podróżnych wyjeżdżaj±cych z tych rejonów Azji, w których pojawiły się przypadki nietypowego zapalenia płuc, zwanego ostrym syndromem dróg oddechowych.

  WHO zaleca zadawanie pasażerom trzech pytań przed odlotem (wyjazdem) z obszarów dotkniętych SARS: czy mieli kontakt z chorymi, czy sami nie maj± jakich¶ objawów (gor±czka, suchy kaszel) i czy kto¶ z ich rodziny nie miał kontaktów z chorymi.

  SARS zabił już ponad 50 osób; zarażonych jest ponad 1,3 tys. Lekarze przypominaj±, że pierwszymi symptomami SARS s± wysoka gor±czka, bóle gardła i stawów oraz kłopoty z oddychaniem. W ci±gu pięciu dni nawet doro¶li o dobrej kondycji fizycznej mog± znaleĽć się pod respiratorem. Większo¶ć pacjentów wraca do zdrowia, u niektórych wywi±zuje się jednak ciężkie, atypowe zapalenie płuc i ¶miertelno¶ć sięga 3-5%.(mk)

  Newsy

  200 dzień2019
  lipiec
  pi±tek
  Alfreny, Rufina, Wincentego  
  165 dni do końca 2019  

  (c) 2003-2019 Team Dar Życia:: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
  Polecamy:   Forum o zwierzętach