Każdy prowadzi jakąś kalkulację,
którą nazywamy nadzieją.

Nowe tematy na Forum
  Artykuły

  Z MYŚLĄ O TOBIE - INFORMATOR DLA RODZICÓW MAŁYCH DZIECI Z ZESPOŁEM DOWNA
  Z myślą o Tobie - Informator dla rodziców małych dzieci z zespołem Downa

  Z MYŚLĄ O TOBIE - INFORMATOR DLA RODZICÓW MAŁYCH DZIECI Z ZESPOŁEM DOWNA

  Informator ZD
     Przedmowa
     Nierozłączni
     Gorące Pytania
     Dlaczego ja?
     Medycyna
     Rehabilitacja
     Prawo
     Przydatne adresy
  Zespół Downa

  Bądź zdrów – TVP3 29 czerwca 14,35

  Od połowy maja telewizyjna „Trójka” emituje nowy program z cyklu „Bądź zdrów”. Jest on emitowany w każdą niedzielę o godzinie 14.35.
  W tą niedzielę Białostocka TVP3 zaprasza do emisji 25 min. odcinka o dzieciach z zespołem Downa. Każdy odcinek jest poświęcony całkiem innemu aspektowi zdrowia.
  Bądź zdrów” to program poświęcony problemom medycznym na poszczególnych etapach życia każdego z nas – od okresu prenatalnego aż po późną starość.
  Oryginalne w programie jest to, że problemy są przedstawione z punktu widzenia pacjenta. Jego „bohaterami” są ludzie, których dotyczy omawiany właśnie problem. Usłyszymy opinie lekarskie, nie zabraknie fachowych porad profilaktycznych.

  Raz przed telewizor zaprosimy rodziców, innym razem dorastającą młodzież, a kiedy indziej – dziadka i babcię. W kolejnych odcinkach dowiemy się, jak walczyć z chorobami wieku niemowlęcego, jak umiejętnie kształtować psychikę dzieci, co dzieje się z młodzieżą w okresie dojrzewania i jak sobie radzą z kompleksami dorastające panny.

  Magazyn społeczny poświęcony problematyce medycznej. Tematyka programu dotyczy wszystkich etapów życia człowieka – od poczęcia, ciąży, poprzez dzieciństwo, dojrzewanie, dorosłość, aż do starości. Poruszane kwestie przedstawiane są z punktu widzenia pacjentów. Autorzy skupiają się więc na profilaktyce, poradach oraz możliwych do zastosowania metodach leczenia.
  więcej na FORUM Serwisu

  Newsy

  81 dzień2019
  marzec
  piątek
  Bogusława, Jagody, Katarzyny  
  284 dni do końca 2019  

  (c) 2003-2019 Team Dar Życia:: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
  Polecamy:   Forum o zwierzętach